Kredyt konsolidacyjny dla każdego.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku.

Sprawdzimy trzy ciekawe oferty kredytu konsolidacyjnego dla kwoty 75 000 złotych, z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy. Oferty jakie sprawdzimy to: Kredyt-konsolidacyjny w Alior Banku, Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao i Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku. Zaczniemy od propozycji jaką przygotował Alior Bank. Ten kredyt konsolidacyjny ma oprocentowanie nominalne w wysokości 5,90% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania bank pobiera prowizję w wysokości również 5,90% kwoty kredytu jaką przyznał kredytobiorcy. Możemy zaciągnąć w ramach kredytu konsolidacyjnego zobowiązanie na kwotę od 35 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych z bardzo długim okresem kredytowania wynoszącym nawet do 120 miesięcy. Alior Bank wymaga, aby przyszły kredytobiorca założył w banku rachunek i przedstawił stosowne oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie możemy bez problemu spłacić przed czasem, a warunki tej spłaty bank ustala indywidualnie pod konkretnego klienta. RRSO dla naszej kwoty 75 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy wynosi 8,63%. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 1.531,82 złotych każda, a kwota całkowita jaką będzie mieć do spłaty kredytobiorca to 91.909,04 złotych. Można łatwo policzyć, że zobowiązanie będzie go kosztowało prawie 17 000 złotych, na kredytowe-abc.pl uzyskasz wskazówki na temat konsolidowania kredytów.

Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao.

Pożyczka ekspresowa w Banku Pekao przeznaczona jest na spłatę innych zobowiązań jakie ma kredytobiorca w innych bankach. Pożyczka Ekspresowa oprocentowana jest na 7,99% w skali roku. Oprocentowanie jest wyższe niż w poprzedniej ofercie, ale tutaj bank za udzielenie kredytu konsolidacyjnego pobiera niższą prowizję, która wynosi jedynie 3,00% kwoty zobowiązania. W tym banku możemy zaciągnąć kredyt konsolidacyjny na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Minimalny okres kredytowania wynosi tutaj 12 miesięcy, zaś maksymalny jest równy 84 miesiące. Wymagany jest rachunek w tym banku, aby móc skorzystać z oferty. Trzeba również dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Kredytobiorca ma możliwość wcześniejszej spłaty swojego zobowiązania. Bank daje mu taką ewentualność. RRSO dla naszego kredytu wynosi tutaj 9,65%. Raty jakie będzie co miesiąc wpłacał do banku kredytobiorca będą po 1.565,98 złotych. Łączna kwota razem z kosztami i kwotą kredytu jaką będzie trzeba spłacić to suma 93.958,91 złotych. To zobowiązanie będzie kosztowało naszego kredytobiorcę prawie 19 000 złotych. Jest ono droższe od poprzedniej oferty o ponad 2 000 złotych.

Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku.

Kredyt konsolidacyjny jaki oferuje Eurobank ma oprocentowanie nominalne w wysokości 8,50% w skali roku. Za udzielenie kredytu pobierana jest przez bank prowizja w wysokości 11,62% kwoty kredytu. Pożyczymy tutaj od 500,00 złotych do 4.000,00 złotych. Zakres kwot jak widać nie jest zbyt duży. Zobowiązanie można rozłożyć na okres kredytowania wynoszący od 3 miesięcy do 96 miesięcy. Chcąc skorzystać z oferty trzeba założyć w Eurobanku rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Bank wymaga od kredytobiorcy przedstawienia oświadczenia o jego zarobkach. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma tutaj wartość 14,13%. Każda z miesięcznych rat będzie po 1.717,54 złotych. Kwota łączna jaką odda kredytobiorca do banku będzie równa 103.052,49 złotych. Jeżeli nasz kredytobiorca zdecyduje się na to zobowiązanie będzie go ono kosztowało ponad 28 000 złotych. W porównaniu do dwóch poprzednich ofert, koszt jaki ta generuje jest o wiele wyższy.